Forum123 Sizin Paylaşım Forumunuz
Forumumuzdan Daha iyi yararlanabilmek için Lütfen üye olunuz....
Üye olmayanlar Forumumuzda Hiçbir Aktivite Uygulayamaz.....
Konu açamaz,Mesaj yazamaz.....
Forumumuzu Tam Anlamıyla Kullanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz.....

Forumumuzdan Daha iyi yararlanabilmek için Lütfen üye olunuz....
Üye olmayanlar Forumumuzda Hiçbir Aktivite Uygulayamaz.....
Konu açamaz,Mesaj yazamaz.....
Forumumuzu Tam Anlamıyla Kullanabilmek İçin Lütfen Üye Olunuz.....

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GaleriAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

xD Fıkra Kervanı:P

YazarMesaj
jagatay
Er

Er

Rep Puanı : 27
Basarı Sistemi : 0

xD Fıkra Kervanı:P Empty
MesajKonu: xD Fıkra Kervanı:P   xD Fıkra Kervanı:P Icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 8:22 am

xD Fıkra KervanıRazz

--------------------------------------------------------------------------------

Adamın biri ıssız zannettıği bir adaya düşer ve adayı gezmeye başlar.. Bir kaç saat sonra agaclardan yapılmış bir kulübe bulur ve kapısını çalıp ''Kimse yokmu?'' diye seslenir. Kapıyı çırılçıplak bir kadın açar.. Adamın gözler yerinden oynar bir anda ve agzı acıkta kalır. Kadın nezaketen,'' Buyurun iceri geçin yalnız kaldınz sanırım.'' der. Adam içeri qeçer ve içerde kadının eşi ve 2 tane cocğu bulunmaktadır.. Kadının eşi adamla konuşmaya dalar ve o arada akşam olur.Adam'' Buyrn efendm sofraya qecelım acıkmışsınzdır.'' der ve sofraya qecerler ve bir qüzel ziyafet çekerler.Yemek bittikten snra kadının kocası adama sorar.
'' Doldunuz mu efendim?.''Adam'' Doldum teşekkür ederm.' der.Eşi'' Hanım Misafirimiz doLmuş hadi bi boşaltıver.'' der. ve adamla yukarıya yatak odasına giderek sevişirler adam rahatlamış bir vaziyette aşşaya iner. Eşi''Boşaldınz mı efendim?'' diye sorar. Adam''Evet gercekten çok cömertsinz teşekkr ederm.'der. Bir qün snra kahvaltı yaparlar ve kadının eşi aynı soruyu sorar ve adamda tabiki aynı cevabı werir kadının eşi:
'' Kızım misafirimiz dolmuş hadi bi boşaltıver.'' der kızına. Kızla birlikte yukarı cıkarlar ve qene sevişirler.. Aşşaya inerler birlikte. Koca gene sorar'' Boşaldınz mı efendim?.'' Adam'' Evet efendim boşaldım.'' der. Bnun üzerine Kadının kocası:
'' Jack oğlum misafirimiz boşalmış.Hadi bi dolduru ver.''

xD Fıkra Kervanı:P
1 sayfadaki 1 sayfası